Intercarg Royal Holding Group Sp.z o.o.

jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej materiałów i akcesoriów do produkcji mebli. Nasza firma powstała 12 lat temu jako Intercarg , firma zajmująca się sprzedażą wyposażenia sanitarnego, kilka lat później rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż płyt meblowych tak, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców, zmieniła się przy tym nazwa firmy na Intercarg Royal Holding Group Spz.o.o.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Rybniku (woj. Śląskie) ale oferowane przez nas produkty dostarczamy do klientów w całej Polsce.Jesteśmy dystrybutorem wielu producentów materiałów i akcesoriów meblowych z całej Europy oraz Rosji. Oferujemy bogaty asortyment płyt wiórowych: surowych, laminowanych, wysoki połysk, Mirror Gloss, płyt MDF, MDF barwionych w masie, HDF, sklejek oraz płyt pilśniowych.

Naszym klientom oferujemy duży wybór oraz wysoką jakość towarów w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta jest stale powiększana tak, aby w pełni zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce „produkty” oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem obsługi klienta .